کپسول و مکمل بیس گلیسینات فرونتال نوعی مکمل آهن است که معمولا برای درمان یا پیش گیری از سطح پایین آهن ناشی از شرایطی مانند کم خونی یا حاملگی می باشد که به توصیه پزشک تجویز می گردد. این ماده یک شکل کلاته شده از آهن، به ویژه کلات بیس گلیسینات آهن است، به این معنی که از نظر شیمیایی تغییر می کند تا راحت تر توسط بدن جذب و استفاده شود.

آهن شیرین، از جمله بیس گلیسینات آهنی، برای عبور از سیستم گوارش بدون ضرر و یا آسیب زساندن به معده طراحی شده است که جذب آن را نیز افزایش می دهد و خطر عوارض جانبی به بدن را کاهش می دهد. این شکل از آهن اغلب برای افزایش زیستی آهن در بدن و کاهش خطر عوارض جانبی گوارشی در مقایسه با سایر اشکال مکمل های آهن ترجیح داده می شود.

مطالعات نشان داده اند که فروس بیس گلیسینات به اندازه سایر اشکال آهن مانند فروس سولفات در پیش گیری از کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهن موثر است. علاوه بر این، مشخص شده است که کارایی درمانی معادلی با فروس سولفات در دوز مشابه، اما با عوارض جانبی گوارشی بالقوه کم تر دارد.

لازم به ذکر است که اگرچه بیس گلیسینات آهنی به طور کلی به خوبی در بدن جذب می شود، اما هنوز هم ممکن است باعث عوارض جانبی مانند یبوست، حالت تهوع یا ناراحتی معده شود. همیشه توصیه می شود که دستورالعمل های ارائه شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا بسته بندی محصول را در هنگام مصرف هر مکمل، از جمله فروس بیس گلیسینات را رعایت کنید.

لطفا به یاد داشته باشید که با متخصص مراقبت های بهداشتی خود برای مشاوره و راهنمایی شخصی در مورد استفاده از کپسول فروس بیس گلیسینات و یا هر مکمل دیگری مشورت کنید.

پودر فروس بیس گلیسینات

عوارض احتمالی در مصرف بیس گلیسینات

همانطور که بالاتر نیز اشاره کردیم فروس بیس گلیسینات، نوعی مکمل آهن می باشد که ممکن است عوارض جانبی خاصی ایجاد کند. عوارض جانبی شایع مرتبط با مکمل فروس بیس گلیسینات شامل یبوست، تهوع، ناراحتی معده و اسهال است. این عوارض گوارشی با استفاده از مکمل های آهن گزارش می شود و برای برخی افراد طبیعی و موقتی در نظر گرفته می شود.

لازم به ذکر است که در حالی که بیس گلیسینات آهنی به طور کلی به خوبی در بدن جذب شده و کمتر کسی دچار عوارض می گردد، اما در برخی از افراد ممکن است این علائم گوارشی را به خصوص هنگام شروع مکمل آهن تجربه کنند. با این حال، برخی از افراد ممکن است اشکال خاصی از آهن مانند فروس بیس گلیسینات را پیدا کنند تا این دسته از مشکلات مشاهده نشود.

اگر عوارض جانبی مداوم یا شدیدی را در حین مصرف بیس گلیسینات فروس تجربه می کنید، توصیه می شود برای راهنمایی و ارزیابی بیشتر با ارائه دهنده خدمات درمانی خود مشورت کنید.

امکان خرید مکمل و کسول فروس بیس گلیسینات

شرکت آواشیمی صبا با بیش از بیست سال تجربه در همکاری با شرکت‌های معتبر بین‌المللی فعالیت می‌کند. این شرکت واردکننده مواد اولیه غذایی از جمله ویتامین‌ ها و مواد معدنی است. همچنین مواد اولیه دارویی از طریق آوا شیمی صبا عرضه می ‌شود. در ضمن، آوا شیمی صبا نیز به عنوان وارد‌کننده مواد اولیه آرایشی و بهداشتی در بازار فعالیت دارد. می‌ توانید برای اطلاعات بیشتر به وبسایت آواشیمی صبا مراجعه کنید.