غذایی

انواع مواد اولیه غذایی

آرایشی ، بهداشتی

انواع مواد آرایشی ، بهداشتی

داروئی

انواع مواد اولیه داروئی

درباره آواشیمی صبا

شرکت آواشیمی صبا پس از 20 سال سابقه و فعالیت مستمر و بی وقفه در عرصه واردات و توزیع مواد اولیه صنایع داروئی ، آرایشی ، بهداشتی و غذایی با تلاش همکاران ، حسن اعتماد مشتریان ، بازاریابی مدرن و ارائه خدمات منحصر بفرد همراه با نیازسنجی دقیق علمی و شناخت عمیق از ضرورت‌های داروئی کشور ، هم اکنون این افتخار را داراست که به بخش عمده‌ای از تقاضای بازارهای داخلی پاسخ مثبت دهد.
image
image
image
image
image
image

سیر صعودی آوا شیمی صبا

سیر صعودی توسعه روزافزون شرکت آواشیمی صبا نشئت گرفته از پیشرفت گام به گام با لحاظ کردن تمامی استانداردهای محصولات و خدمات ارائه شده‌ای است که سبب ساز ترقی هر چه بیشتر این مجموعه‌ی پویا و بالنده را فراهم آورده است. آنچه این شرکت را از دیگر دست‌اندرکاران این حرفه متمایز کرده است، بکارگیری شیوه‌ها و متدهای خاصی است که با خلاقیت و نوآوری متناسب با مقاطع و شرایط متفاوت کاری و زمانی کارنامه‌ی پربار این شرکت توامان شده است تا بجاییکه امروزه نام آواشیمی صبا هم از سوی مصرف‌کنندگان و واسطه‌های داخلی و هم از جانب طرف‌های خارجی مترادف با مفاهیمی چون اعتماد دوسویه و اطمینان متقابل گردیده‌است.

با آواشیمی صبا بیشتر آشنا شوید

در تمامی سال‌ها فعالیت آواشیمی صبا، دوفاکتور تعیین‌کننده‌ی پیشبینی همراه با آینده نگری و ارتقاء کیفیت زیربنای کلیه اقدامات این شرکت بنیان گذاشته شده است. کیفیت مسلم کالاهای وارداتی برجسته‌ترین پشتوانه و بالاترین سرمایه اجتماعی ما تلقی می‌شود، که در حقیقت نمایانگر ضمانت و اعتبار مورد وثوق اعلب مشتریانی است که در طول دو دهه فعالیت‌های اقتصادی و ترویجی این مجموعه بر رونق هرچه بیشتر آن افزوده‌اند.
آوا شیمی را بهتر بشناسید

انبار آواشیمی صبا در یک نگاه

آواشیمی صبا برای آسودگی در خرید برای کاربران خود ، سعی کرده تا تمامی محصولات مورد نیاز را برای همیشه در انبار خود به تعداد کافی آماده ارسال داشته باشد تا در زمانی که مشتریان ما خرید خود را انجام دادند ، بلافاصله محصول مورد نظرشان را دریافت نمایند.
image
image
image
image