تالک دارویی

خرید تالک دارویی با کیفیت بالا یکی از مواردی است که امروزه تمامی شرکت های تولید کننده دارو به دنبال آن هستند. آواشیمی صبا با در نظر داشتن حساسیت بالای کیفیت در محصولات وارداتی خود ، همواره سعی داشته از برترین برندهای معتبر جهانی تمامی مواد اولیه دارویی را تهیه کرده و در اختیار شرکت های تولید کننده دارو قرار دهد. از این رو شما میتوانید تالک دارویی مورد نظر خود را از طریق آوا شیمی تهیه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و یا دریافت نمونه تالک ها با دفتر مرکزی آواشیمی تماس حاصل کرده و درخواست ارسال نمونه و تست آن را داشته باشید.

تالک چیست؟

پودر تالک، از ماده معدنی به نام تالک بدست می‌آید که از کانی‌های معدنی مانند هیدرات منیزیم و سیلیکات منیزیم تشکیل می‌شود، که این ماده معدنی را در سنگ‌های دگرگون می‌توان پیدا کرد. پودر تالک یک پودر پرمصرف و یکی از نرم‌ترین و پرکاربردترین کانی‌هایی است، که تا کنون در جهان شناخته شده است.

تالک رطوبت را به خوبی جذب می‌کند، زبری پوست را کاهش می‌دهد، پوست را خشک نگه می‌دارد و از کهیر زدن پیشگیری می‌کند. این پودر در رنگ‌های متنوع و مختلف از جمله سبز، سفید، خاکستری و بی رنگ یافت می‌شود و برای تهیه آن در ابتدا سیلیکات منیزیم را آسیاب می کنند، سپس آن را الک کرده و در انتها با روش‌های خاص به آن عطر می‌دهند.

امروزه در برخی از پودرهای بچه نیز میتوان پودر تالک را مشاهده کرد که استفاده از آن باعث جذاب چربی ، بوها و رطوبت میگردد.

مزایای خرید از آواشیمی صبا

ضمانت کیفیت کالا

ارسال نمونه دارو

ضمانت اصالت کالا

با آواشیمی صبا بیشتر آشنا شوید

در تمامی سال‌ها فعالیت آواشیمی صبا، دو فاکتور تعیین‌کننده‌ی پیشبینی همراه با آینده نگری و ارتقاء کیفیت زیربنای کلیه اقدامات این شرکت بنیان گذاشته شده است. کیفیت مسلم کالاهای وارداتی برجسته‌ترین پشتوانه و بالاترین سرمایه اجتماعی ما تلقی می‌شود، که در حقیقت نمایانگر ضمانت و اعتبار مورد وثوق اغلب مشتریانی است که در طول دو دهه فعالیت‌های اقتصادی و ترویجی این مجموعه بر رونق هرچه بیشتر آن افزوده‌اند.
آوا شیمی را بهتر بشناسید

محصولات آواشیمی صبا

image
image
image
image