نماینده محصولات گلوریا

شرکت آواشیمی صبا نماینده شرکت گلوریا ، با سابقه 20 سال درخشان در زمینه واردات مواد اولیه دارویی ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی است که خرید محصولات گلوریا را در سبد فروش خود موجود کرده تا کاربران و مشتریان گرامی در این صنعت بتوانند محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

تمامی مشتریان و افراد شاغل در صنعت داروسازی میتوانند با شرکت و دفتر مرکزی آواشیمی صبا تماس حاصل کرده و لیست تمامی کالاها به همراه قیمت و نمونه مواد اولیه را دریافت کنند و در صورت نیاز آن را خریداری نمایند.

ضد عفونی کننده گلوریا

گلوریا یکی از شرکت‌های بین المللی در زمینه تولیدی ضدعفونی کننده ها است که شما میتوانید تمامی محصولات این شرکت را در بخش ضدعفونی کننده گلوریا مشاهده نمایید. در این بین یکی از محصولاتی که فروش زیادی در ایران داشته است ، کلروهگزیدین %۲۰ است که این ماده بر طیف وسیعی از باکتریهای گرم مثبت و منفی و همچنین برخی از قارچ‌ها و برخی از ویروس‌ها از جمله ویروس مولد ایدز و هپاتیت مؤثر است. کلروهگزیدین به صورت محلول موضعی کاربردهای غیردهانی نیز دارد. مشتقات این ماده در بیش از ۵۰ دارو و داروهای مختلف استفاده میشود. این عمل اثر بخشی وسیع تری را روی پوست با تحریک پایین فراهم میکند. این ماده برای اتصال به پوست و غشاهای مخاطی قوی است و در نتیجه فعالیت طولانی مدت را فراهم میکند.

مواد جانبی دارو گلوریا

یکی از بخش‌های جدانشدنی در داروسازی ، مواد جانبی آن است که مواد جانبی دارو گلوریا به عنوان یکی از برندهای معتبر جهانی شناخته می‌شود و در شرکت های بزرگ داروسازی از این برند استفاده می‌نمایند. در این بین از دسته مواد جانبی تولید شده توسط گلوریا میتوان به مواردی چون کربومر ۹۳۴ ، آویسل ، انواع سدیم استارچ گلیکولات و سالیسیلیک اسید نام برد که در سایت آواشیمی صبا شما میتوانید به مشاهده و بررسی هر یک از آنها پرداخته و در صورت نیاز به دریافت نمونه و لیست قیمت بپردازید.

مواد مؤثر دارویی گلوریا

مواد مؤثر دارویی گلوریا یکی از دسته موادی است که برند گلوریا به تولید و توزیع آن پرداخته و توسط شرکت آواشیمی صبا ، نماینده برند گلوریا در ایران ، محصولات این شرکت را وارد ایران و در اختیار شرکت های وابسته و صنایع وابسته داروسازی قرار می‌دهد. این دسته مؤثره دارویی یکی از مهمترین مواد در تولید دارو می باشند که در بین آنها میتوان به متیل سالیسیلات اشاره کرد.

متیل سالیسیلات (روغن زمستان سبز یا روغن زمستانه) یک استر ارگانیک است که به طور طبیعی توسط بسیاری از گونه های گیاهان، به ویژه گیاهان زمستانه تولید می شود. می توان آن را به صورت مصنوعی تولید کرد و به عنوان عطر، در غذاها، نوشیدنی ها و مواد غذایی استفاده می شود. مایعی بی رنگ تا زرد یا مایل به قرمز تشکیل می دهد و بو و طعم خاصی از سبزه زمستانی را نشان می دهد و شما میتونید برای خرید متیل سالیسیلات از طریق شماره تماس با دفتر مرکزی ارتباط برقرار کرده و این محصول را تهیه نمایید.

نگه دارنده گلوریا

یکی دیگر از محصولاتی که آواشیمی صبا آن را وارد کرده و در اختیار صنایع داروسازی و صنایع وابسته قرار داده است، نگه دارنده گلوریا است. مواد نگه دارنده  در صنایع آرایشی و بهداشتی و حتی غذایی نیز استفاده میشود و از این رو جزو موارد پرمصرف در این صنف میباشد.

خرید محصولات گلوریا از آواشیمی صبا و بخصوص دسته مواد نگه دارنده با طیف وسیعی از این محصولات به این شکل است که شما میتوانید با دفتر مرکزی آواشیمی صبا تماس حاصل کرده و با توجه به نیازتان از محصولات موجود در لیست مانند پروپیل پارابن ، آلانتوئین ، بوتیلیتد هیدروکسی آنیزول (BHA) و … درخواست نمونه و شرایط خرید را نمایید و سپس به خرید هریک از محصولات مورد نظر بپردازید.

ویتامین های گلوریا

برند معتبر گلوریا ، به جز دسته موادی که در بالا ذکر شد ، ویتامین‌های خانواده B را در تولیدات خود داشته و شرکت آواشیمی صبا همیشه در تلاش بوده همانند سایر کالاهای معتبری که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد ، ویتامین های گلوریا را در سبد خود قرار داده تا در صورت نیاز بتوانید آن را تهیه کنید. در این بین یکی از ویتامین‌هایی که شما میتوانید به خرید آن بپردازید ، ریبوفلاوین 5 فسفات (ویتامین B2) است که همانند سایر محصولات ارائه شده توسط شرکت ، با دفتر مرکزی تماس حاصل کرده و درخواست لیست و قیمت محصول را نمایید.

مزایای خرید از آواشیمی صبا

ضمانت کیفیت کالا

ارسال نمونه دارو

ضمانت اصالت کالا

با آواشیمی صبا بیشتر آشنا شوید

در تمامی سال‌ها فعالیت آواشیمی صبا، دو فاکتور تعیین‌کننده‌ی پیشبینی همراه با آینده نگری و ارتقاء کیفیت زیربنای کلیه اقدامات این شرکت بنیان گذاشته شده است. کیفیت مسلم کالاهای وارداتی برجسته‌ترین پشتوانه و بالاترین سرمایه اجتماعی ما تلقی می‌شود، که در حقیقت نمایانگر ضمانت و اعتبار مورد وثوق اغلب مشتریانی است که در طول دو دهه فعالیت‌های اقتصادی و ترویجی این مجموعه بر رونق هرچه بیشتر آن افزوده‌اند.
آوا شیمی را بهتر بشناسید

محصولات آواشیمی صبا

image
image
image
image