سدیم استارچ گلیکولات

خرید سدیم استارچ گلیکولات سیب زمینی و یا سدیم استارچ گلیکولات ذرت به عنوان یکی از مواد جانبی پر مصرف دارویی امروزه مورد نیاز و نظر شرکت های دارو سازی است که آواشیمی صبا با توجه به اهمیت زیاد این ماده جانبی تولید دارو ، سعی کرده بهترین کیفیت آن را از شرکت های مطرحی چون گلوریا تهیه کرده و در اختیار مشتریان و شرکت های بزرگ دارویی قرار دهد. سدیم استارچ گلیکولات سیب زمینی و سدیم استارچ گلیکولات ذرت دو نوع بسیار مهم از این دسته داروها هستند که شما برای تهیه آنها و استعلام قیمت و کیفیت آن میتوانید دفتر مرکزی آواشیمی صبا تماس حاصل کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

انواع سدیم استارچ گلیکولات

سدیم استارچ گلیکولات ، همان سدیم کربوکسی متیل اتر است که از منبع برنج، سیب‌زمینی، گندم یا ذرت استو در دسته مواد جانبی دارویی قرار دارد. این ماده یک پودر فلزی سفید رنگ، بی‌مزه، بی‌بو، نسبتاً آزاد است. این ماده فرمول‌بندی عالی و مزایای تجاری را به صنایع دارویی ارائه می‌دهد و خصوصیات تورم قوی را با تماس با آب نشان می‌دهد. این افزودنی بسیار خالص، ساختار اسفروئیدی خود را برای ترویج جریان خوب، حاوی کمی کلرید سدیم یا اتانول را حفظ می‌کند و دارای روشنایی بالا است.

سدیم استارچ گلیکولات عمدتاً در آب حل‌نشده و در اکثر حلال‌های آلی قابل حل نیست. این ماده به شکل بیضی، گرد، نامنظم شکل یا گرانول کروی است. این دانه‌ها پس از تماس با آب، تورم قابل توجهی دارند.

مزایای خرید از آواشیمی صبا

ضمانت کیفیت کالا

ارسال نمونه دارو

ضمانت اصالت کالا

با آواشیمی صبا بیشتر آشنا شوید

در تمامی سال‌ها فعالیت آواشیمی صبا، دو فاکتور تعیین‌کننده‌ی پیشبینی همراه با آینده نگری و ارتقاء کیفیت زیربنای کلیه اقدامات این شرکت بنیان گذاشته شده است. کیفیت مسلم کالاهای وارداتی برجسته‌ترین پشتوانه و بالاترین سرمایه اجتماعی ما تلقی می‌شود، که در حقیقت نمایانگر ضمانت و اعتبار مورد وثوق اغلب مشتریانی است که در طول دو دهه فعالیت‌های اقتصادی و ترویجی این مجموعه بر رونق هرچه بیشتر آن افزوده‌اند.
آوا شیمی را بهتر بشناسید

محصولات آواشیمی صبا

image
image
image
image