خرید آویسل یا میکروکریستالین سلولز

خرید آویسل یا همان میکروکریستالین سلولز که یکی از مواد جانبی تولید دارویی پر مصرف می‌باشد و امروزه تمامی شرکت های تولید کننده دارو به دنبال مرغوبترین و با کیفیت ترین آنها هستند. آواشیمی صبا با توجه به سابقه درخشان 20 ساله خود در تامین موارد دارویی و مواد جانبی آن از این حساسیت مطلع بوده و سعی داشته همواره از با کیفیت ترین و مطرح ترین برندهای حال حاضر جهان این ماده مؤثر را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت در حال حاضر انواع آویسل یا همان میکروکریستالین سلولز 101 ، میکروکریستالین سلولز 102 و میکروکریستالین سلولز 112 را در سبد فروش خود داشته و شما میتوانید با تماس با دفتر مرکزی ، از شرایط ، برند و سایر موارد دیگر اطلاع کسب نمایید.

آویسل و انواع آن

میکروکریستالین سلولز یا آویسل در دسته مواد جانبی دارو قرار دارد و یک ماده افزودنی آلفا سلولز خالص و نیمه‌دپلیمریزه شده است که توسط هیدرولیز اسیدی خمیر چوب ویژه ساخته می‌شود. این ماده یک پرکننده/بایندر و منبع فیبر برای دوزهای خوراکی دارویی و شرکت های مواد غذایی است. سازگاری بهینه ای دارد و در درجه اول در دانه بندی مرطوب استفاده می شود.

برای نزدیک به 60 سال، آویسل با جابجایی مرزهای علم در صحافی قرص، از عملکرد بایندرهای رایج قرص فراتر رفته و منجر به تولید محصول برتری شده است که توسط متخصصان واقعی در این زمینه پشتیبانی می شود. امروزه، آویسل در تجهیزات پیشرفته و دارای شرایط GMP واقع در ایالات متحده و اروپا با کنترل کیفیت سفت و سخت و زنجیره های تامین قوی و انعطاف پذیر تولید می شود.

انواع آوسیل مانند آویسل 101 ، آویسل 102 و آوسیل 112 است که بر اساس سایز ذرات آن دسته بندی شده اند.

مزایای خرید از آواشیمی صبا

ضمانت کیفیت کالا

ارسال نمونه دارو

ضمانت اصالت کالا

با آواشیمی صبا بیشتر آشنا شوید

در تمامی سال‌ها فعالیت آواشیمی صبا، دو فاکتور تعیین‌کننده‌ی پیشبینی همراه با آینده نگری و ارتقاء کیفیت زیربنای کلیه اقدامات این شرکت بنیان گذاشته شده است. کیفیت مسلم کالاهای وارداتی برجسته‌ترین پشتوانه و بالاترین سرمایه اجتماعی ما تلقی می‌شود، که در حقیقت نمایانگر ضمانت و اعتبار مورد وثوق اغلب مشتریانی است که در طول دو دهه فعالیت‌های اقتصادی و ترویجی این مجموعه بر رونق هرچه بیشتر آن افزوده‌اند.
آوا شیمی را بهتر بشناسید

محصولات آواشیمی صبا

image
image
image
image